Slavíme 15. výročí založení

Vážení obchodní partneři a příznivci společnosti EVPÚ Defence,

v tomto roce slaví naše společnost 15. výročí svého založení. EVPÚ Defence a.s. byla založena jako obchodní společnost s ručením omezeným v roce 2001 slovenskou společností EVPÚ a.s. a panem Ing. Oldřichem Barnetem, akciovou společností jsme od roku 2011. Obchodní činnost byla zpočátku zaměřená na zastupování zahraničních společností na českém trhu a tím pádem na dodávky různých přístrojů a zařízení především pro Policii a Armádu ČR. Po krátké době jsme začali také sami vyrábět špičkové dvouosé manipulátory vyvinuté mateřskou společností. V současné době se zaměřujeme na výrobu a prodej kompletních sledovacích a monitorovacích systémů středního a dalekého dosahu. Mezi naše aktivity patří výzkum, vývoj, konstrukce, výroba a prodej zařízení a systémů pro čistě civilní použití (např. pro sledování čistoty ovzduší) nebo pro využití různými civilními, policejními či vojenskými službami k monitorování a ochraně hranic, letišť, pobřeží, vojenských základen a jiných zájmových oblastí a objektů. Určitě můžeme tvrdit, že naše výrobky patří ve svém oboru mezi nejlepší na světě.

Významnou část obchodních aktivit společnosti představuje úzká spolupráce se zahraničními firmami – především s výrobci termovizní techniky, jejichž produkty prodáváme jak na území České republiky tak Slovenska či jinde ve světě. Mezi tyto společnosti nepochybně patří náš dlouholetý partner FLIR Systems – světoznámý výrobce termovizních kamer. Naše společnost má k dispozici vývojové zázemí mateřské společnosti EVPÚ a.s. v Nové Dubnici na Slovensku, která je mimo jiné také akreditovanou zkušebnou, disponující řadou moderně vybavených laboratoří.

Jsme členy Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky a držiteli certifikátů ISO 9001 a AQAP 2110.

Vždy jsme měli sídlo v Uherském Hradišti, nicméně během let změnila naše společnost celkem čtyřikrát svou adresu, naposledy v roce 2014, kdy byla dostavěna nová administrativní budova a výrobní hala v průmyslové zóně městské části Jaktáře.

Vážení přátelé, děkuji Vám za Vaši dosavadní přízeň a budu rád, pokud budete i nadále v budoucnu využívat výrobky naší společnosti, minimálně ještě dalších 15 let.

Ing. Igor Valníček
generální ředitel a předseda představenstva EVPÚ Defence a.s.