Napsali o nás - EVPÚ klade důraz na kvalitu

Technologie kamerových systémů patří mezi velmi důležité faktory ochrany jak pro armádní, tak civilní potřebu a zákazníci kladou na kamerové systémy stále větší požadavky. Díky své snaze neustále se zlepšovat a rozvíjet svůj přehled, patří společnost EVPÚ Defence, která na trhu působí již přes patnáct let, mezi světovou špičku v tomto oboru.


V nedávné době společnost nově zakoupila moderní zařízení pro měření optických vlastností denních i infračervených kamer. Díky tomuto zařízení, kolimátoru DT250, jsme nově schopni testovat optické vlastnosti denních i nočních systémů bez navýšení výsledné ceny našich produktů, nebo v případě zájmu i otestovat již hotová zařízení zákazníka.


Jedním z hlavních testovaných parametrů, určujících kvalitu kamerového systému, je charakteristika MRTD (Minimální rozlišitelný teplotní rozdíl) pro infračervené a MRC (Minimální rozlišitelný kontrast) pro denní kamery. Společnost EVPÚ Defence se při svých měřeních pevně drží unifikovaných zásad daných mezinárodním standardem STANAG a proto jsou při našich měřeních zaručeny výsledky dosahů detekce, rekognoskace  a identifikace vzdálených cílů denních i nočních systémů dané pro přesně stanovené podmínky měření, umožňující najít vhodné řešení kamerového systému podle požadavků každého jednotlivého zákazníka.


Dalšími testovanými parametry našich systémů jsou MTF charakteristiky, určování prostorových a teplotních šumů, geometrického zkreslení a zkreslení objektivu, citlivosti denních kamer, nebo ověřování rozměrů zorných polí.


Díky profesionálnímu a individuálnímu přístupu společnost EVPÚ Defence garantuje dosažení optimálního řešení každého jednotlivého problému a spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

Článek vyšel v magazínu REVIEW 3/2016.

Soubory ke stažení

REVIEW Article EVPÚ Defence about collimator (Stáhnout)

REVIEW Článek EVPÚ Defence - kolimátor (Stáhnout)